O programie

Ilość pobrań:

TOTAL-OSP Network

to rozbudowana aplikacja z graficznych interfejsem służąca do łatwego i intuicyjnego zarządzania jednostką bądź kilkoma jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych. Program jest cały czas rozwijany i posiada bardzo dużo funkcjonalnośći oraz możliwość. Został przygotowany w oparciu o konsultacje z członkami z różnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

UWAGA! Zakup licencji programu pozwala na instalacje i korzystanie z programu na nieograniczonej liczbie komputerów jedocześnie w ramach jednej opłaty rocznej. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu.

Program można zakupić po instalacji wersji demo: Instrukcja jak kupić program

Wraz z ciągłym rozwojem oprogramowania TOTAL-OSP interfejs graficzny przedstawiony na poniższych zrzutach ekranu może się minimalnie różnić po zainstalowaniu aktualnej wersji programu. Poniższe zrzuty ukazują jedynie kilka wybranych funkcjonalnośći programu. Zachęcamy do pobrania darmowej wersji w celu poznania pozostałych dostępnych opcji jakie dostarcza program TOTAL-OSP.

Zarządzanie członkami

Główny moduł programu zawierający w sobie wszystkie niezbędne dane personalne strażaków, ukazujący poziom ich wyszkolenia, termin końca badań, spis nadanych odznaczeń, raport opłaconych składek itp.

Zarządzanie sprzętem

Moduł w którym w prosty sposób dodamy i opiszemy wszelki sprzęt należący do jednostki. Dzięki temu szybko możemy sprawdzić jego parametry techniczne, termin wygasających atestów czy przeglądów.

Raporty i statystyki

Przydatne narzędzie, dzięki któremu w mgnieniu oka możemy m.in. wygenerować raporty z przebytej akcji, lub tworzyć gotowe, rozmaite statystki z zarejestrowanych działań ratowniczo-gaśniczych.

Rozliczanie czasu pracy

W oparciu o zarejestrowane akcje aplikacja umożliwia wygenerowanie gotowego i wypełnionego zestawienia dla UMiG z prośbą o wypłatę ekwiwalentu za godziny przepracowane w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Terminarz z przypominaczem

Podstawową funkcją modułu kalendarza jest dodanie ważnych wydarzeń bądź istotnych informacji, które dodatkowo można zaprogramować w taki sposób, abyśmy zostali poinformowani z wyprzedzeniem o zbliżającym się zapisanym wydarzeniu.

Skierowania na badania

Dzięki odnotowaniu terminu ważności badań lekarskich członków program sam przypomni nam, którym członkom kończą się w najbliższym czasie okresowe badania oraz umożliwi nam wygenerowanie gotowego, już wypełnionego skierowania na badania.

Funkcja przypominacza

Przydatna funkcja, dzięki której zostaniemy poinformowaniu z wyprzedzeniem np. o końcu ważności badań lekarskich członków OSP, wygasających atestach, przeglądach lub o ważnych zbliżających się dla nas wydarzeniach zapisanych w naszym terminarzu.

Tworzenie gotowych zestawień

Oprócz gotowych raportów i statystyk z przebytych akcji możemy generować gotowe zestawienia ukazujące poziom wyszkolenia druhów w naszej jednostce, opłaconych przez nich składek, pobranego sprzętu osobistego, lub otrzymanych medali/odznaczeń.

Rozliczanie paliwa

Rozbudowany moduł w którym możemy monitorować aktualny stan posiadanego paliwa, rozliczać zużyte przez samochody oraz sprzęt motorowy paliwo oraz prowadzić historię tankowań, pobranego lub zakupionego dla jednostki paliwa.

Moduł Finanse

Moduł umożliwia zarządzaniem stanem salda jednostki OSP poprzez rejestrację przychodów i rozchodów. Wprowadzając szczegółowe informację na temat transakcji w łatwy sposób można prześledzić wszystkie operacje finansowe jednostki.

Automatyczna kopia danych

Program pozwala zabezpieczyć wprowadzone dane poprzez wykonywanie automatycznie zaplanowanej kopii bezpieczeństwa bazy danych w miejsce wskazane przez użytkownika. Dzięki temu np. na skutek awarii systemu bądź komputera istnieje możliwość odzyskania wszystkich wcześniej wprowadzonych danych.

Praca na wielu komputerach jednocześnie

Dzięki osadzonej w sieci bazie danych program można zainstalować na nieograniczonej liczbie komputerów oraz pracować zawsze na aktualnie wprowadzonych danych bez względu z którego komputera zostały one dodane.